جزوه آیین دادرسی مدنی 2 دکتر شمس

دانلود رایگان جزوه آیین دادرسی مدنی 2 دکتر شمس مناسب برای دانشجویان رشته حقوق دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاه ها

آیین دادرسی مدنی 2

درس آیین دادرسی مدنی 2 یکی از دروس رشته های حقوق میباشد که از اهمیت بسیار بالایی هم برخوردار است و در تمامی آزمون های حقوقی از آن استفاده میشود .

بدون شک یکی از بهترین منابع در این زمینه که اساتید زیادی آن را به عنوان منبع دانشگاهی معرفی میکنند و یکی از منابع مهم برای آزمون های حقوقی نیز میباشد کتاب آیین دادرسی مدنی دکتر شمس میباشد.

در این مطلب دو سری جزوه از درس آیین دادرسی مدنی 2 برای شما تهیه کرده ایم که میتوانید از انتهای همین مطلب دانلود نمایید .

جزوه آیین دادرسی مدنی 2 دکتر شمس در دو مجموعه برای شما تهیه شده است که جزوه اول به صورت رایگان میباشد و از کیفیت پایینی برخوردار میباشد.

جزوه دوم که ما به شما پیشنهاد میکنیم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد که در 46 صفحه توسط آقای رضا مهرگانی به درخواست وب سایت جزوه بان تهیه شده است .

با مطالعه جزوه پولی آیین دادرسی مدنی 2 میتوانید نمره بسیار بالایی در امتحانات دانشگاهی کسب نمایید.

لازم به ذکر است که این جزه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد که میتواند برای آزمون های قضاوت ، وکالت و آزمون کارشناسی ارشد نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

فصل های موجود در جزوه

نسخه پولی جزوه آیین دادرسی مدنی شمس در دو بخش و چپنج فصل تهیه شده است که مشابه با کتاب میباشد . در زیر عنوان هر فصل را برای شما بیان کرده ایم.

بخش اول کتاب

  • فصل اول : اقامه دعوی
  • فصل دوم : دادرسی
  • فصل سوم :تصمیمات ( اعمال ) دادگاه ها ، انواع و آثار آن

بخش دوم کتاب

  • فصل اول : طرق عادی شکایت از آراء
  • فصل دوم : طرق فوق العاده شکایت از آراء

جزوه آیین دادرسی مدنی 2 دکتر شمس به صورت اختصاصی برای وب سایت جطوه بان نوشته شده است و حق نشر آن محفوظ میباشد.

دانلود جزوه با لینک مستقیم

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

  1. سلام و درود،خواستم تشکر کنم بابت جزوه ی ارزشمند که حتی اگه کیفتش هم پایین باشه این لطف رو در حقمون کردید و رایگان گذاشتید،همیشه زنده باشید ??✨

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − دو =