جزوه برنامه ریزی پیشرفته 1

دانلود رایگان جزوه درس برنامه ریزی پیشرفته 1 برای رشته های علومک کامپوتر و برنامه نویسی که توسط سایت جزوه بان به صورت رایگان تهیه شده و در اختیار دانشجویان قرار داده شده است

قسمتی از متن جزوه

مقدمه ای بر زبان برنامه نویسی ++c C ++بر مبنای زبان برنامه نويسی C است و کليه ويژگی های زبان Cرا داراست. تفاوت بين ++c,c اين است که ++ Cشی گرائی را پشتيبانی می کند. برنامههای شیگرا منظم و ساختيافتهاند، قابل روزآمد کردناند، به سهولت تغيير و بهبود میيابند و قابليت اطمينان و پايداری بيشتری دارند. البته پيشرفت های ديگری هم دارد برای مثال کار با رشته ها و سروکارداشتن با خطاها در آن قوی تر است. نکته: توجه داشته باشيد که کد C در کامپايلر ++C کامپايل می شود اما عکس آن صادق نيست و کد ++C لزوما در کامپايلر C کامپايل نمی شود. نکته: در ++c می توان اکثر دستورات زبان c را به کار برد ولی عکس آن نه. شکل زير رابطه بين زبان c و ++c را نشان می دهد:

تعریف برنامه يک »برنامه« دستورالعملهای متوالی است که میتواند توسط يک رايانه اجرا شود. برای نوشتن و اجرای هر برنامه به يک »ويرايشگر متن« و يک »کامپايلر« احتياج داريم. در اينجا ما با محيط توسعه يکپارچه ++devc آشنا می شويم و از آن برای کد نويسی، ويرايش کد، خطايابی و کامپايل و اجرای دستورات به منظور توليد نتيجه و خروجی استفاده می کنيم. ساختار ساده یک برنامه ++C مثال: برنامه ای بنويسيد که پيغام “user hello“را روی صفحه نمايش بدهد.

جزوه برنامه ریزی پیشرفته

  • نام فایل:جزوه برنامه ریزی پیشرفته 1
  • حجم فایل :2مگابایت
  • فرمت فایل : pdf
  • نوع جزوه : تایپ شده
  • تعداد صفحات:68
  • قیمت فایل: رایگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =